Након бриљантног тријумфа на регионалном нивоу, мушка рукометна екипа Техничке школе “Михајло Пупин” доказала је свој квалитет и на највишем рангу такмичења. На републичком такмичењу у рукомету, одржаном у Требињу, наши момци су у веома јакој конкуренцији остварили изванредан резултат и освојили сјајно треће мјесто.
Бити међу три најбоље екипе у Републици је огроман успјех за нашу школу и доказ континуираног и преданог рада. Искрене честитке упућујемо цијелој екипи која је борбеношћу, талентом и спортским духом на најбољи начин представљала свој град и школу.
Посебне честитке и велику захвалност упућујемо њиховом ментору, професорици Гоји Савић, на стручном вођењу, припремама и безрезервној подршци током цијелог такмичарског циклуса. Ова бронза из Требиња је права круна овогодишње спортске сезоне!









