Данас је у Добоју одржано републичко такмичење из математике, а ученици Техничке школе “Михајло Пупин” поново су показали да припадају самом врху када су у питању природне науке. У веома јакој конкуренцији најбољих математичара из цијеле Републике, наши ђаци су демонстрирали сјајно знање и логичко размишљање.
Остварени су сљедећи запажени резултати:
Први разред:
- Огњен Петковић – одлично 3. мјесто
Други разред:
- Ружица Ђурић – сјајно 3. мјесто
- Павле Антић – 14. мјесто
Четврти разред (гдје су наши матуранти показали константан квалитет):
- Срећко Микић – 4. мјесто
- Владан Мићић – 5. мјесто
- Никола Пејаковић – 6. мјесто
Овакав успјех је резултат континуираног рада наших ученика и њихових ментора. Најискреније честитке упућујемо свим такмичарима, као и њиховом стручном тиму који чине професорице Александра Блазнавац Стевановић, Драгана Трифковић, Нада Васиљевић и Маја Петковић Стојанчевић. Желимо им много среће и успјеха у даљем такмичењу!

Leave a Reply