Математичари настављају низ: Сјајни резултати на републичком такмичењу у Добоју!

Данас је у Добоју одржано републичко такмичење из математике, а ученици Техничке школе “Михајло Пупин” поново су показали да припадају самом врху када су у питању природне науке. У веома јакој конкуренцији најбољих математичара из цијеле Републике, наши ђаци су демонстрирали сјајно знање и логичко размишљање.

Остварени су сљедећи запажени резултати:

Први разред:

  • Огњен Петковић – одлично 3. мјесто

Други разред:

  • Ружица Ђурић – сјајно 3. мјесто
  • Павле Антић – 14. мјесто

Четврти разред (гдје су наши матуранти показали константан квалитет):

  • Срећко Микић – 4. мјесто
  • Владан Мићић – 5. мјесто
  • Никола Пејаковић – 6. мјесто

Овакав успјех је резултат континуираног рада наших ученика и њихових ментора. Најискреније честитке упућујемо свим такмичарима, као и њиховом стручном тиму који чине професорице Александра Блазнавац Стевановић, Драгана Трифковић, Нада Васиљевић и Маја Петковић Стојанчевић. Желимо им много среће и успјеха у даљем такмичењу!

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *