Киша медаља на атлетској стази: Сјајни резултати наших ђака на градском такмичењу!

Да наши ученици посједују изузетан спортски таленат и његују спортски дух, потврдило је и данашње градско такмичење средњих школа у атлетици. Наши атлетичари и атлетичарке остварили су феноменалне резултате у готово свим дисциплинама, донијевши у школу прегршт медаља!

Остварени су сљедећи резултати по дисциплинама:

Скок у даљ:

  • Милан Јовић – 1. мјесто (Златна медаља!)
  • Дамјан Ћутурић – 3. мјесто
  • Сара Аврам – 3. мјесто
  • Љубина Јовичић – 4. мјесто

Трка на 100 метара:

  • Момир Јовић – 2. мјесто
  • Кристина Стјепић – 3. мјесто

Бацање кугле:

  • Перо Тодоровић – 3. мјесто
  • Олга Плиснић – 3. мјесто

Трка на 800 метара:

  • Милица Делић – 3. мјесто

Трка на 1000 метара:

  • Стефан Симић – 4. мјесто
  • Рашо Пепић – 5. мјесто

Поносни смо на свестраност и борбеност наших ученика. Најискреније честитке упућујемо свим такмичарима, као и њиховом ментору, професорици Гоји Савић, на труду, одличним припремама и постигнутом успјеху. Нашим атлетичарима желимо много среће, брзине и спретности у даљем рангу такмичења!

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *