Запажен успјех наших ђака на регионалном такмичењу из српског језика

На данашњем регионалном такмичењу из српског језика, ученици Техничке школе “Михајло Пупин” још једном су показали да се у нашој установи, поред стручних и техничких наука, са великом љубављу и пажњом његује и матерњи језик.

Посебно смо поносни што су се у овако лијепом свјетлу показали ученици првих разреда, који су у веома јакој конкуренцији показали раскошно знање и остварили запажене резултате.

Остварени су сљедећи пласмани:

Наташа Радовић (I-1) – одлично 2. мјесто

Данијел Арежина (I-7) – сјајно 3. мјесто

Стефан Стевић (I-7) – запажено 8. мјесто

Упућујемо најискреније честитке нашим талентованим ђацима, као и њиховом ментору, професорици Драгани Триваковић, на труду, посвећености и постигнутом успјеху. Желимо им још много добрих резултата и пуно среће у наставку такмичења!

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *