На данашњем регионалном такмичењу из српског језика, ученици Техничке школе “Михајло Пупин” још једном су показали да се у нашој установи, поред стручних и техничких наука, са великом љубављу и пажњом његује и матерњи језик.
Посебно смо поносни што су се у овако лијепом свјетлу показали ученици првих разреда, који су у веома јакој конкуренцији показали раскошно знање и остварили запажене резултате.
Остварени су сљедећи пласмани:
Наташа Радовић (I-1) – одлично 2. мјесто
Данијел Арежина (I-7) – сјајно 3. мјесто
Стефан Стевић (I-7) – запажено 8. мјесто
Упућујемо најискреније честитке нашим талентованим ђацима, као и њиховом ментору, професорици Драгани Триваковић, на труду, посвећености и постигнутом успјеху. Желимо им још много добрих резултата и пуно среће у наставку такмичења!

Leave a Reply