Регионално такмичење из физике: Наши ученици покупили најважније награде!

Техничка школа “Михајло Пупин” данас је била поносни домаћин регионалног такмичења из физике, а наши ученици су искористили предност домаћег терена и остварили историјске резултате!

Показавши завидно знање, логику и разумијевање природних наука, наши млади физичари су бриљирали у свим старосним категоријама, а посебно смо поносни на матуранте који су заузели сва три мјеста на побједничком постољу.

Остварени су сљедећи резултати:

I разред:

Марко Вучковић – 1. мјесто

Огњен Петковић – 2. мјесто

II разред:

Павле Антић – 2. мјесто

III разред:

Марија Крстић – 1. мјесто

IV разред:

Владан Мићић – 1. мјесто

Елои Мадани – 2. мјесто

Никола Николић – 3. мјесто

Овакав низ успјеха не би био могућ без огромног труда наших ученика, али и преданог рада њиховог ментора, професорице Јелене Милановић, која их је на најбољи начин припремила за овај изазов. Упућујемо им најискреније честитке на овом изванредном постигнућу и желимо им много среће и бистрог ума у даљем рангу такмичења!

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *