Техничка школа “Михајло Пупин” данас је била поносни домаћин регионалног такмичења из физике, а наши ученици су искористили предност домаћег терена и остварили историјске резултате!
Показавши завидно знање, логику и разумијевање природних наука, наши млади физичари су бриљирали у свим старосним категоријама, а посебно смо поносни на матуранте који су заузели сва три мјеста на побједничком постољу.
Остварени су сљедећи резултати:
I разред:
Марко Вучковић – 1. мјесто
Огњен Петковић – 2. мјесто
II разред:
Павле Антић – 2. мјесто
III разред:
Марија Крстић – 1. мјесто
IV разред:
Владан Мићић – 1. мјесто
Елои Мадани – 2. мјесто
Никола Николић – 3. мјесто
Овакав низ успјеха не би био могућ без огромног труда наших ученика, али и преданог рада њиховог ментора, професорице Јелене Милановић, која их је на најбољи начин припремила за овај изазов. Упућујемо им најискреније честитке на овом изванредном постигнућу и желимо им много среће и бистрог ума у даљем рангу такмичења!

Leave a Reply