На регионалном такмичењу у рукомету, које је данас одржано у Зворнику, мушка екипа наше школе остварила је изванредан успјех освојивши сјајно прво мјесто!
Да су наши момци били апсолутно доминантни на терену, потврђују и престижна појединачна признања која су стигла у нашу школу. Титулу најбољег стријелца турнира понио је наш Рашо Пепић, док је за најбољег играча цијелог такмичења проглашен Анес Мехмедовић.
Изузетно смо поносни на ову сјајну генерацију спортиста која на најљепши начин представља своју школу. Искрене честитке упућујемо цијелој екипи, као и њиховом ментору, професорици Гоји Савић, на преданом раду, труду и одличном вођењу тима.
Нашим шампионима желимо много среће, спортске среће и нових побједа у даљем рангу такмичења. Браво момци!

Leave a Reply