Одржана радионица о безбједности у саобраћају

Чланови Саобраћајне секције Техничке школе “Михајло Пупин”, под менторством професорице Јелене Петричевић, успјешно су реализовали едукативну радионицу посвећену безбједности дјеце у саобраћају.

Кроз интерактиван, поучан и забаван приступ, наши ученици су малишанима приближили основна правила и важност правилног понашања у различитим саобраћајним ситуацијама. Ова активност је сјајан примјер како наша школа активно учествује у едукацији најмлађих и подизању свијести о саобраћајној култури од најранијег узраста.

Поносни смо на нашу Саобраћајну секцију која своје стручно знање несебично дијели са локалном заједницом!

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *