Сјајан дан за нашу кошарку

На данашњем Градском такмичењу из кошарке, ученици Техничке школе “Михајло Пупин” остварили су феноменалне резултате и поново доказали да наша школа његује врхунске спортисте.

Мушка кошаркашка екипа бриљирала је на терену и послије одличне игре заслужено освојила сјајно прво мјесто. Наш понос су и дјевојке – женска кошаркашка екипа показала је изузетну борбеност и таленат, окитивши се високим другим мјестом.

Искрене честитке упућујемо свим нашим кошаркашима и кошаркашицама, као и њиховом ментору, професорици Наталији Зворничанин, на посвећеном раду, одличним припремама и оствареном успјеху.

Посебну захвалност дугујемо нашим вјерним навијачима, који су са трибина направили сјајну атмосферу и својим фер и спортским навијањем били додатни вјетар у леђа нашим екипама. Нашим златним момцима желимо много среће и успјеха у даљем рангу такмичења!

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *