Да наши ученици посједују изузетан спортски таленат и његују спортски дух, потврдило је и данашње градско такмичење средњих школа у атлетици. Наши атлетичари и атлетичарке остварили су феноменалне резултате у готово свим дисциплинама, донијевши у школу прегршт медаља!
Остварени су сљедећи резултати по дисциплинама:
Скок у даљ:
- Милан Јовић – 1. мјесто (Златна медаља!)
- Дамјан Ћутурић – 3. мјесто
- Сара Аврам – 3. мјесто
- Љубина Јовичић – 4. мјесто
Трка на 100 метара:
- Момир Јовић – 2. мјесто
- Кристина Стјепић – 3. мјесто
Бацање кугле:
- Перо Тодоровић – 3. мјесто
- Олга Плиснић – 3. мјесто
Трка на 800 метара:
- Милица Делић – 3. мјесто
Трка на 1000 метара:
- Стефан Симић – 4. мјесто
- Рашо Пепић – 5. мјесто
Поносни смо на свестраност и борбеност наших ученика. Најискреније честитке упућујемо свим такмичарима, као и њиховом ментору, професорици Гоји Савић, на труду, одличним припремама и постигнутом успјеху. Нашим атлетичарима желимо много среће, брзине и спретности у даљем рангу такмичења!

Leave a Reply