Да су наши ученици прави мајстори за природне и техничке науке, потврдило је и данашње регионално такмичење из информатике и програмирања одржано у Зворнику. Ученици Техничке школе “Михајло Пупин” показали су изванредно знање, логичко размишљање и вјештине кодирања, остваривши сјајне резултате.
Наш матурант Владан Мићић (IV-2) апсолутно је доминирао и освојио феноменално прво мјесто, крунишући тако свој досадашњи рад. Његов друг из разреда, Никола Пејаковић (IV-2), заузео је високо четврто мјесто, док је ученица трећег разреда, Марија Крстић (III-1), остварила одличан резултат пласиравши се на пето мјесто.
Огроман труд, сати вјежбања и писања кода донијели су заслужене плодове. Најискреније честитке упућујемо нашим сјајним програмерима, као и њиховим менторима, професорима Далибору Јовановићу и Весни Спасојевић, на посвећеном раду и припреми ученика. Нашој екипи желимо много среће, чистог кода и нових успјеха на предстојећем републичком такмичењу!

Leave a Reply