На данашњем регионалном такмичењу из математике, одржаном у Братунцу, ученици Техничке школе “Михајло Пупин” остварили су изузетне резултате и још једном потврдили да се у нашој школи његује врхунско знање из природних наука.
Наши талентовани математичари су бриљирали у свим категоријама, а посебно истичемо матуранте који су показали апсолутну доминацију заузевши прва три мјеста!
Остварени су сљедећи резултати:
I разред:
Огњен Петковић – 1. мјесто
II разред:
Ружица Ђурић – 3. мјесто
Павле Антић – 4. мјесто
III разред:
Марија Станојловић – 2. мјесто
Јован Влачић – 4. мјесто
IV разред:
Срећко Микић – 1. мјесто
Владан Мичић – 2. мјесто
Никола Пејаковић – 3. мјесто
Такође, желимо да похвалимо и захвалимо се на труду и учешћу нашим ученицима: Марку Вучковићу, Ањи Сарић и Сергеју Сушићу, који су на достојанствен начин представљали своју школу.
Огроман успјех наших ђака резултат је њиховог великог труда, логичког размишљања, али и посвећеног рада њихових ментора. Најискреније честитке упућујемо нашим математичарима и професорицама: Нади Васиљевић, Драгани Трифковић, Александри Блазнавац Стевановић и Маји Петковић Стојанчевић. Свима желимо много успјеха, сјајних резултата и бистрог ума у наставку такмичења!

Leave a Reply