Сјајне вијести из Братунца: Киша медаља за наше математичаре!

На данашњем регионалном такмичењу из математике, одржаном у Братунцу, ученици Техничке школе “Михајло Пупин” остварили су изузетне резултате и још једном потврдили да се у нашој школи његује врхунско знање из природних наука.

Наши талентовани математичари су бриљирали у свим категоријама, а посебно истичемо матуранте који су показали апсолутну доминацију заузевши прва три мјеста!

Остварени су сљедећи резултати:

I разред:

Огњен Петковић – 1. мјесто

II разред:

Ружица Ђурић – 3. мјесто

Павле Антић – 4. мјесто

III разред:

Марија Станојловић – 2. мјесто

Јован Влачић – 4. мјесто

IV разред:

Срећко Микић – 1. мјесто

Владан Мичић – 2. мјесто

Никола Пејаковић – 3. мјесто

Такође, желимо да похвалимо и захвалимо се на труду и учешћу нашим ученицима: Марку Вучковићу, Ањи Сарић и Сергеју Сушићу, који су на достојанствен начин представљали своју школу.

Огроман успјех наших ђака резултат је њиховог великог труда, логичког размишљања, али и посвећеног рада њихових ментора. Најискреније честитке упућујемо нашим математичарима и професорицама: Нади Васиљевић, Драгани Трифковић, Александри Блазнавац Стевановић и Маји Петковић Стојанчевић. Свима желимо много успјеха, сјајних резултата и бистрог ума у наставку такмичења!

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *