Након сјајног тријумфа на Градском такмичењу, мушка одбојкашка екипа Техничке школе “Михајло Пупин” наставила је своју доминацију! На регионалном такмичењу које је данас одржано у Шековићима, наши момци су бриљантном игром поново освојили прво мјесто.
Поред екипног злата, наша школа може да се похвали и апсолутном доминацијом када су у питању појединачна признања, а занимљиво је да су оба отишла у руке имењака и презимењака. Титулу најбољег играча турнира понио је Андреј Лукић (IV-2), док је за најбољег поентера проглашен Андреј Лукић (I-3).
Најискреније честитке упућујемо цијелој екипи и њиховом ментору, професору Милораду Шалипуревићу. Поносни смо на ваш рад, залагање и начин на који представљате нашу школу. Желимо вам много среће, доброг здравља и нових спортских успјеха у даљем наставку такмичења!

Leave a Reply