Одлични резултати наших одбојкаша

На Градском такмичењу из одбојке, које је одржано 18. фебруара 2026. године, ученици Техничке школе “Михајло Пупин” још једном су показали свој спортски таленат.

Наша мушка одбојкашка екипа одиграла је сјајан турнир и потпуно заслужено освојила прво мјесто! Честитамо свим ученицима на приказаној игри, као и њиховом ментору, професору Милораду Шалипуревићу, на одличном вођењу тима и постигнутом успјеху. Нашим златним момцима желимо много среће и нових спортских подвига у наставку такмичења.

Такође, желимо да похвалимо и нашу женску одбојкашку екипу. Иако су овога пута остале без пласмана, дјевојке су показале изузетан труд, залагање и прави спортски дух, на шта смо посебно поносни. Браво за све наше спортисте!

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *