Техничка школа је на десет штандова представила образовне смјерове на овогодишњем Сајму образовања у Бијељини, који је одржан 10. фебруара 2026. године у спортској сали Гимназије.
Сајам образовања „Дефицитарно звање – сигурно запослење“, са циљем промоције дефицитарних занимања, намијењен је ученицима деветих разреда основних школа као путоказ при доношењу одлуке о избору будућег занимања.
Осим средњих школа, на Сајму су и привредни субјекти представили могућности за учење на практичној настави и информације о потребама тржишта рада. Завод за запошљавање Републике Српске – Филијала Бијељина, Подручна привредна комора Бијељина, као и активи директора средњих и основних школа регије Семберија организатори су Сајма.

Leave a Reply