Наставак атлетске доминације: Злато и бронза за наше момке на регионалном такмичењу!

Након сјајних резултата на градском нивоу, наши атлетичари су потврдили одличну форму и на данашњем регионалном такмичењу! Ученици Техничке школе “Михајло Пупин” још једном су показали брзину, спретност и прави спортски дух, донијевши нове медаље у витрине наше школе.

У веома јакој конкуренцији, наши момци су остварили изванредне резултате:

  • Момир Јовић је бриљирао на стази и освојио 1. мјесто у трци на 100 метара, крунисавши се титулом регионалног шампиона!
  • Милан Јовић је наставио низ одличних резултата и освојио сјајно 3. мјесто у дисциплини скок у даљ.

Све похвале и најискреније честитке упућујемо нашим брзим и спретним ученицима, као и њиховој менторки, професорици Гоји Савић, на посвећеном раду, труду и новим медаљама. Нашим атлетичарима желимо пуно среће и брзих секунди у даљем рангу такмичења!

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *