Након сјајних резултата на градском нивоу, наши атлетичари су потврдили одличну форму и на данашњем регионалном такмичењу! Ученици Техничке школе “Михајло Пупин” још једном су показали брзину, спретност и прави спортски дух, донијевши нове медаље у витрине наше школе.
У веома јакој конкуренцији, наши момци су остварили изванредне резултате:
- Момир Јовић је бриљирао на стази и освојио 1. мјесто у трци на 100 метара, крунисавши се титулом регионалног шампиона!
- Милан Јовић је наставио низ одличних резултата и освојио сјајно 3. мјесто у дисциплини скок у даљ.
Све похвале и најискреније честитке упућујемо нашим брзим и спретним ученицима, као и њиховој менторки, професорици Гоји Савић, на посвећеном раду, труду и новим медаљама. Нашим атлетичарима желимо пуно среће и брзих секунди у даљем рангу такмичења!

Leave a Reply