Ученици ЈУ Техничке школе „Михајло Пупин“, заједно са ученицима Економске школе који похађају предмет Хуманост и безбједност, присуствовали су едукативном предавању поводом јануара – мјесеца борбе против карцинома грлића материце.
Ученици су били у пратњи професорке Тамаре Шућур, а овом приликом чули су корисне информације о значају превенције, редовних прегледа и очувања здравља.

Leave a Reply