У друштву најбољих: Наши атлетичари у Топ 10 у Републици!

На републичком такмичењу у атлетици, одржаном 29. априла 2026. године, Техничка школа “Михајло Пупин” поново је имала своје представнике међу најспремнијим младим спортистима у држави. Након сјајних наступа на градском и регионалном нивоу, наши атлетичари су показали завидну форму и на највишем рангу такмичења.

У изузетно јакој конкуренцији, гдје су нијансе одлучивале, наши момци су остварили запажене резултате и пласирали се међу десет најбољих:

  • Момир Јовић је у веома брзој трци на 100 метара заузео одлично 9. мјесто.
  • Милан Јовић је у дисциплини скок у даљ остварио запажен резултат и освојио 10. мјесто.

Бити у самом врху републичке атлетике је велики успјех. Најискреније честитке упућујемо нашим брзим и спретним момцима на труду, борбености и достојанственом представљању наше школе.

Такође, честитамо и њиховом ментору, професорици Гоји Савић, на одличним припремама и желимо им свима пуно успјеха, добрих резултата и спортског ината у даљем раду!

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *