Вриједне руке наших ђака у акцији уређења школског дворишта

У склопу традиционалног обиљежавања „Априла, мјесеца чистоће”, ученици Техничке школе „Михајло Пупин” још једном су на дјелу показали како се чува и воли своја школа. Наши ђаци су доказали да се кроз савршен спој практичне наставе и друштвено корисног рада могу постићи сјајни резултати који доносе добробит цијелој заједници.

Вриједни средњошколци су данас организовали и успјешно спровели акцију фарбања и уређења школске ограде. Својим трудом и залагањем значајно су допринијели љепшем и уреднијем изгледу саме школе, али и цијелог околног насеља.

Поносни смо на наше ученике који својим личним примјером показују висок ниво еколошке свијести, радних навика и бриге о животној средини. Браво за наше вриједне мајсторе!

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *