Ученици четвртог разреда наше школе – Петар Вићановић, Урош Босиљчић и Андреј Лукић, уз менторство професорице Тање Џувић, не престају да одушевљавају јавност својим иновативним пројектом „GesTalk“. Након освајања златне плакете на манифестацији „Иност младих 2026“, наше младе генијалце је угостило руководство „Електро-Бијељине“.
Паметна рукавица која покрете знаковног језика преводи у говор изазвала је велико интересовање, а састанку на ком се разговарало о важности подршке младим талентима присуствовао је и директор наше школе, Миленко Максимовић.
Детаљну репортажу о овом сусрету и утисцима директора „Електро-Бијељине“ прочитајте на порталу НовиГлас:

Leave a Reply