Град Бијељина по 8. пут обиљежава Европску седмицу мобилности у периоду од 16-22. септембра 2025. године.
У склопу Европске седмице мобилности биће организовано низ активности, примјерених за грађане свих узраста, којима ће бити промовисани активни начини кретања, односно алтернативна превозна средства и здрав начин живота.

Leave a Reply